DomůAktualityTesty ESG na platformě LMS Competent

Testy ESG na platformě LMS Competent

Z důvodu výrazného navýšení počtu uživatelů přesunula komora své e-learningové kurzy z platformy iTrivio do prostředí LMS Competent. Nově zde najdete všechny testy k prioritnímu vzdělávacímu tématu ESG i veškeré zakoupené e-learningy.

Přístupové údaje dostali e-mailem všichni auditoři 29. ledna 2024. Účastníci školení ESG předcházejících tomuto datu dostali přístup v den konání školení na daný modul a 29. ledna se jim pouze rozšířil přístup na všechny testy.

Testy budou v nejbližších dnech zpřístupněny i pro asistenty auditora, kteří vstoupili do zkouškového systému nejpozději do 31. 12. 2023.

Na webových stránkách KA ČR najdete instruktážní video znázorňující, jak se do systému přihlásit a jak v něm pracovat.

Přihlásit do systému se můžete na stránce https://kacr.competent.cz.

Záleží na preferenci každého uživatele, jestli se rozhodne splnit pět testů ESG vztahujících se k jednotlivým modulům tak, jak je rozčlenila komora, nebo se bude vzdělávat jinde a složí pouze jeden souhrnný test. Na konci každého testu je možné si stáhnout certifikát dokládající úspěšné splnění testu, který je však pouze pro přehled uživatele a není třeba ho předkládat. Komora má přístup k databázi testovací platformy, kde se ukládají všechny pokusy každého uživatele. Po úspěšném splnění všech pěti testů (nebo testu souhrnného) dostane auditor/ka oficiální certifikát od komory.

Hranice úspěšnosti je 70 % a testy nejsou omezené ani časově, ani počtem opakování.

Více informací k podmínkám plnění prioritního vzdělávacího tématu najdete zde: https://www.kacr.cz/povinne-vzdelavaci-tema-pro-rok-2024-a-2025-esg

Pokud jste auditor/ka a přístupové údaje Vám nepřišly, podívejte se prosím do složky Spam a pak se případně obraťte na oddělení vzdělávání (vzdelavani@kacr.cz).

Autor