DomůAktuality46. ročník kongresu Evropské účetní asociace

46. ročník kongresu Evropské účetní asociace

Evropská asociace účetních s radostí zve všechny zájemce na 46. výroční kongres, který se bude konat od 15. do 17. května 2024 v Bukurešti. Po čtyřletém odkladu z důvodu kovidu a dalších nepředvídatelných okolností se organizátoři těší na to, že přivítají účastníky kongresu v této krásné zemi a městě.

Kongres, který je pořádán týmem pracovníků Bukurešťské univerzity ekonomických studií, se uskuteční v konferenčních prostorech hotelů InterContinental Athénée Palace a Radisson Blu Hotel Bucharest nacházejících se v centru města. Kongesu bude předcházet doktorské kolokvium, které proběhne od 11. do 14. května 2024 v hotelu Ramada Plaza by Wyndham Bucharest Convention Center na severu Bukurešti.

Bukurešťská univerzita ekonomických studií byla založena v roce 1913 a momentálně má kolem 22 000 studentů ve 13 fakultách pokrývajících celé spektrum obchodních studií. Její nádherná budova v pařížském stylu se nachází v srdci hlavního města a je svědectvím jak bohaté minulosti, tak i slibné budoucnosti.

Program konference je rozdělen mezi hlavní přednášky a prezentace příspěvků účastníků v paralelních sekcích, které jsou doplněny úvodním plenárním zasedáním a valnou hromadou asociace v závěru kongresu. Stejně jako v minulých letech jsou součástí kongresu společenské akce, jako jsou uvítací recepce a závěrečná slavnostní večeře.


https://eaa-online.org/congress-2024/

Autor