DomůAktualityKonference IFRS v Londýně

Konference IFRS v Londýně

IFRS Foundation již otevřela registraci na svou každoroční konferenci, která se uskuteční letos ve dnech 24.–25. června 2024 v prestižním prostředí hotelu Leonardo Royal Hotel London Tower Bridge. Tato očekávaná událost se bude konat hybridní formou a umožní účastníkům podílet se na programu konference buď osobně v Londýně, nebo online z pohodlí svého domova.

Na programu konference budou zajímavé přednášky od odborníků v oblasti finančního účetnictví a reportingu udržitelnosti, stejně jako prezentace od předsedů Výboru pro mezinárodní účetní standardy (IASB) a Výboru pro mezinárodní standardy udržitelnosti (ISSB). Účastníci se také mohou těšit na podrobné informace o novém standardu IFRS 18 Presentation and Disclosure in Financial Statements, který bude mít zásadní vliv na reporting finančních výsledků společností a nahradí stávající IAS 1.

Dále získají účastníci informace o nejnovějším dění v ISSB, včetně pokroku v přijetí prvních dvou IFRS standardů pro udržitelnost a implementačních pokynů pro společnosti, kterých se bude týkat reportování udržitelných rizik a příležitostí. Celý program konference bude rozdělen na přednášky, panelové diskuse, aktualizace a interaktivní sekce otázek a odpovědí (Q&A session), kde mohou účastníci klást otázky členům výboru a jeho odborným pracovníkům.

Konference slibuje být zajímavou a informativní událostí pro všechny profesionály z oblasti účetnictví a finančního reportingu. Registrace je již otevřena, a tak není nic jednoduššího než se přihlásit a být součástí této významné události!


https://www.ifrs.org/news-and-events/events/2024/june/ifrs-foundation-conference-2024/

Autor